O firmie

Firma kamieniarska ZPKB Marmur

blat kuchennyKamień trzeba znać i rozumieć. Jego cięcie i obróbka są niezwykle wymagające, ale właściwie i fachowo opracowany zmienia się w prawdziwe cuda. Wiemy, bo pasja do kamienia, jest w naszej rodzinie od pokoleń. Nasz zakład kamieniarski istnieje na rynku od 1979 roku, ale wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy wcześniej w zakładzie kamieniarskim ojca, który nie tylko zajmował się tradycyjnym kamieniarstwem, ale również rzeźbą.

Dziś pracujemy głównie w granicie, marmurze i konglomeracie. Posiadamy wiedzę, umiejętności i właściwe narzędzia do tego, by kamień zamieniać w to, co dusza zapragnie.

schodyNasze wyroby cieszą się powodzeniem zarówno wśród firm, jak i u klientów indywidualnych. Kamień jest materiałem, który charakteryzuje się nie tylko wysoka trwałością, ale także wysokimi walorami estetycznymi. Z tego względu bardzo często wykorzystywany jest on jako element dekoracyjny w budowie domów, a także w wykończeniach wnętrz domów i mieszkań.

Usługi kamieniarskie w Bydgoszczy

Z kamienia jesteśmy w stanie zrobić wszystko, od blatów kuchennych i łazienkowych, przez parapety, po schody zewnętrzne i wewnętrzne (okładziny kamienne na stopnie schodowe). Na zamówienie klienta wykonujemy także kamienne elewacje, posadzki i ściany. Przygotowujemy także obudowy kominków oraz kamienne meble (stoły i siedliska) do ogrodów i wnętrz. Realizujemy zamówienia dokładnie według wytycznych Klienta, ale również chętnie służymy radą podczas projektowania, tak by efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta.